Medewerkers OVMZ 2024-2025

Vind hier onze medewerkers en hun mailadressen. Ons algemene e-mailadres is info@ovmz.nl.

Management Team

Mahamed, Ahmed - directeur amahamed@ovmz.nl

Horst, Menno - teamleider bovenbouw mhorst@ovmz.nl

Rijken, Manon - teamleider onderbouw mrijken@ovmz.nl

Lourens, Sabine - management assistente slourensbaan@ovmz.nl

Leerjaar 1

Franklin, Anita - docent drama - afranklin@ovmz.nl

Garcia, Yling Ylang - mentor 1C  - docent Nederlands - ygarcia@ovmz.nl

Hair, de, Sonja - docent expressie - shair@ovmz.nl

Hunziker, Bas - mentor 1B - docent aardrijkskunde - bhunziker@ovmz.nl

Kuijk, van, René - mentor 1A - docent techniek -  rkuijk@ovmz.nl

Rooijen, van, Petra - mentor 1C - docent wiskunde - prooijen@ovmz.nl

Sannen, Marjolein - mentor 1A - docent Nederlands - msannen@ovmz.nl

Westerhoff, Cedric - mentor 1B - docent LO - cwesterhoff@ovmz.nl


Leerjaar 2

Antinori, Angelina - mentor 2C - docent Engels - aantinori@ovmz.nl

Azougagh, Chaymaa - mentor 2D - docent Frans - cazoughagh@ovmz.nl

Hilberink, Lars - mentor 2A - docent LO - lhilberink@ovmz.nl

Knorr, Carlijn - mentor 2A - docent biologie - cknorr@ovmz.nl

Lovink, Fleur - mentor 2B - docent expressie - flovink@ovmz.nl

Pinas Abiawai, Daniël - mentor 2C - docent techniek - dpinas@ovmz.nl

Veldhuisen, van, Rik - mentor 2B  - docent M&M - rveldhuisen@ovmz.nl

Zaagougui, Mohamed - mentor 2B - docent wiskunde - mzaagougui@ovmz.nl

Zon, van, Marit - docent Engels - mzon@ovmz.nl



Leerjaar 3

Azzouz, Elyes - mentor 3F - docent wiskunde - eazzouz@ovmz.nl

Bendraka, Khadija - mentor 3F - docent Frans - kbendraka@ovmz.nl

Bosch, uit de, Antoinette - mentor 3A - docent D&P - abosch@ovmz.nl

Brouwer, Sander - mentor 3E - docent nask - sbrouwer@ovmz.nl

Burgerhout, Erik - mentor 3E - docent economie - eburgerhout@ovmz.nl

Colby, Robin - TOA - rcolby@ovmz.nl

Delhez, Lindy - mentor 3B - docent LO - ldelhez@ovmz.nl

Engel, van den, Frank - mentor 3A - docent D&P - fengel@ovmz.nl

Kalma, Jørgen - mentor 3C - docent techniek - jkalma@ovmz.nl

Keskin, Zade - mentor 3D - docent M&M - zkeskin@ovmz.nl

Koorn, Lutera - docent Nederlands - lkoorn@ovmz.nl

Mucaj, Jade - mentor 3B - docent D&P - jmucaj@ovmz.nl

Pouw, Sophie - mentor 3C  - docent aardrijkskunde   - spouw@ovmz.nl

Vriezen, Martijn - mentor 3D - docent LO - mvriezen@ovmz.nl



Leerjaar 4

Azzarouali, Fadil - mentor 4E - docent wiskunde - eazzarouali@ovmz.nl

Beerschoten, van, Mandy - mentor 4F - docent Nederlands - mbeerschoten@ovmz.nl

Bosma, Maud - mentor 4D - docent biologie - mbosma@ovmz.nl

Elhoufi, Nadir - mentor 4B - docent Nederlands - nelhoufi@ovmz.nl

Henricks, Lily - pedagogisch medewerker - lhenricks@ovmz.nl

Hoef, van de, Steven - mentor 4F - docent LO - shoef@ovmz.nl

Kits, René - mentor 4A - docent wiskunde - rkits@ovmz.nl

Kouwenberg, Anne - mentor 4B - docent Engels - akouwenberg@ovmz.nl

Kraan, Lianne - mentor 4A - docent Engels - lkraan@ovmz.nl

Loman, Harm - mentor 4C - docent D&P - hloman@ovmz.nl

Matuška, José - mentor 4E - docent Engels - jmatuska@ovmz.nl

Stevens, Robin - mentor 4D - docent D&P - rstevens@ovmz.nl

Stoffels, Arnaud - examensecretaris -astoffels@ovmz.nl

Vervest, Erwin - mentor 4C - docent economie - evervest@ovmz.nl



Overige medewerkers

Achalhi, Nourdine - conciërge nachalhi@olz.nl

Baars, Rudi - conciërge OLZ / toezichthouder rbaars@olz.nl

Gijsel, Luuk lgijsel@ovmz.nl

Kits, René - vertrouwenspersoon rkits@ovmz.nl

Klijnstra, Marjan - receptioniste mklijnstramaat@olz.nl

Koopman, Gerrit - conciërge gkoopman@olz.nl

Kramer, Esther - receptioniste ekramerkoops@olz.nl

Mojet, Maria - roostermaker mmojet@nuovo.eu

Schepers, Esther - orthopedagoog eschepers@ovmz.nl

Selekij, Helma - leerlingenadm. leerlingadministratie@ovmz.nl

Snijders, Marco - facilitair manager / hoofd OOP msnijders@olz.nl

Vuuren, van, Matthijs - dagroostermaker mvuuren@ovmz.nl

Waaijer, Saskia - roosterm. in opl. swaaijer@nuovo.eu