Team

Schoolleiding

Directeur
Mw. N. Rahmouni
nrahmouni@ovmz.nl

Teamleiders

Teamleider bovenbouw
Dhr. M. Horst
mhorst@ovmz.nl

Teamleider onderbouw
Mw. M. Rijken
mrijken@ovmz.nl


Coördinatoren

Coördinator leerjaar 1
Mw. M. Rijken
mrijken@ovmz.nl

Coördinator leerjaar 2
Mw. M. Brouwer
mbrouwer@ovmz.nl

Coördinator leerjaar 3
Dhr. M. el Khalki
mkhalki@ovmz.nl

Coördinator leerjaar 4
Mw. van Zon
mzon@ovmz.nl

Expressiecoördinator
Mw. K. Hermanns
khermanns@ovmz.nl

Talentcoördinator
Mw. K. de Haas
khaas@ovmz.nl

Sportcoördinator
Dhr. J. Louissen
jlouissen@ovmz.nl


Medewerkers leerlingbegeleiding

Decaan
Mw. B. Jobse
bjobsenoteboom@ovmz.nl

Zorgcoördinator
Mw. S. Thiel
sthielverhoeven@ovmz.nl

Voorzitter ZAT
Mw. M. Hillen, MSc
mhillen@ovmz.nl

Orthopedagoog
Mw. M. Hillen, MSc
mhillen@ovmz.nl

School maatschappelijk werker
Dhr. M. Ahmiane
mahmiane@ovmz.nl

Teamondersteuner gedrag (TOG)
Dhr. G.J.C.A. Sessink
gsessink@ovmz.nl

Assistent leerlingbegeleider bovenbouw en verzuimcoördinator bb/kb/tl
Dhr. G. Koopman
gkoopman@ovmz.nl

Intern contactpersoon
Mw. J. Kramer
jkramer@ovmz.nl

Onderwijsassistent sectoren
Mw. O.M. van Keulen
ovankeulen@ovmz.nl

Mw. A. uit de Bosch
gbosch@ovmz.nl

Dhr. F. Poort
fpoort@ovmz.nl


Mediatheek

Mediathecaris
Mw. P.H. van der Bruggen
mediatheek@openbaarlyceumzeist.nl

Medewerker mediatheek
Mw. M.J. Hekman
mhekman@openbaarlyceumzeist.nl


Roosterzaken

Dhr. M. van Vuuren (dagrooster)
mvuuren@ovmz.nl

Mw. A. Neels (roostermaker)
aneels@ovmz.nl


Administratie

Leerlingenadministratie
Mw. H. Seleky
hselekij@ovmz.nl

Absentiecoördinator
Dhr. G. Koopman
gkoopman@ovmz.nl

Receptie
Mw. M. van der Maat
mmaat@openbaarlyceumzeist.nl

Mw. J. Schuitemaker
jschuitemaker@openbaarlyceumzeist.nl

Directiesecretaresse
Mw. S. Lourens-Baan
slourensbaan@ovmz.nl


Facilitaire dienst

Dhr. N. Achalhi (Conciërge)
nachalhi@ovmz.nl

Dhr. J. Robinson (Conciërge)
jrobinson@ovmz.nl

Docenten

AARG
Dhr. G.P. van Aarnhem
gaarnhem@ovmz.nl

AUSR
Dhr. R. Ausma
rausma@ovmz.nl

AZZF
Dhr. F. Azzarouali
eazzarouali@ovmz.nl

BLAB
Mw. B. Blanken
bblanken@ovmz.nl

BLAW
Dhr. W.P.J.M. Blankwater
wblankwater@ovmz.nl

BOAN
Mw. G.A. uit de Bosch
guitdebosch@ovmz.nl

BROM
Mw. M. Brouwer
mboosebrouwer@ovmz.nl

GASV
Dhr. VJ.S. de Gast
vgast@ovmz.nl

GUCK
Dhr. K. Gucanin
kgucanin@ovmz.nl

HAAS
Mw. K. de Haas
khaas@ovmz.nl

HEIP
Dhr. P. Heijne
pheijne@ovmz.nl

HERK
Mw. K. Hermanns
khermanns@ovmz.nl

HOEJ
Dhr. J. Hoendervanger
hhoendervanger@ovmz.nl

HOOH
Dhr. H. van der Hoop
hhoop@ovmz.nl

JOBB
Mw. B. Jobse
bjobsenoteboom@ovmz.nl

KHAM
Dhr. M. el Khalki
mkhalki@ovmz.nl

KILJ
Mw. J. Kil
jkil@ovmz.nl

KRAJ
Mw. J. Kramer
jkramer@ovmz.nl

LEWE
Mw. A.L. van Leeuwen
aleeuwen@ovmz.nl

LIOA
Mw. A.P. Lioe-Anjie
alioeanjie@ovmz.nl

LOEJ
Dhr. J. Louissen
jlouissen@ovmz.nl

POLE
Dhr. E. van der Pol
epol@ovmz.nl

POOF
Dhr. F. Poort
fpoort@ovmz.nl

RENS
Mw. S. Reindersma
sreindersma@ovmz.nl

SCIA
Mw. Alina Schiller
aschiller@ovmz.nl

SHLM
Dhr. M. Schellingerhout
mschellingerhout@ovmz.nl

SCHH
Dhr. H. Scholten
hscholten@ovmz.nl

SESG
Dhr. G. Sessink
gsessink@ovmz.nl

STEA
Dhr. A. Stens
astens@ovmz.nl

STOA
Dhr. A.J. Stoffels
astoffels@ovmz.nl

THIS
Mw. S. Thiel
sthielverhoeven@ovmz.nl

VELJ
Dhr. J.A. Veltman
jveltman@ovmz.nl

VERL
Mw. C.A.J. Verbeek
cverbeek@ovmz.nl

VOE
Dhr. E.J.H. de Vogt
evogt@ovmz.nl

VROS
Mw. S. Vroegop
svroegophartog@ovmz.nl

WEEB
Dhr. B. van de Weerd
aweerd@ovmz.nl

WILK
Mw. K. de Wildt
kwildt@ovmz.nl

WILP
Mw. Ph.M.M. Willems
pwillemshoeben@ovmz.nl

ZAAM
Dhr. M. Zaagougui
mzaagougui@ovmz.nl

ZONM
Mw. M.M.P. van Zon
mzon@ovmz.nl

ZIJG
Dhr. G. Zijlstra
gzijlstra@ovmz.nl