Medewerkers OVMZ

Medewerkers OVMZ

Vind hier onze medewerkers en hun mailadressen. Ons algemene e-mailadres is info@ovmz.nl

Management Team

Brouwer, Douwe - directeur dbrouwer@ovmz.nl

Horst, Menno - teamleider bovenbouw mhorst@ovmz.nl

Rijken, Manon - teamleider onderbouw mrijken@ovmz.nl

Lourens, Sabine - directiesecretaresse slourensbaan@ovmz.nl

Leerjaar 1

Brands, Iris - mentor KM1a ibrands@ovmz.nl

Koulali, Ikram-  Oco (Zorg) ikoulali@ovmz.nl

Kruizinga, Ben - mentor M1a bkruizenga@ovmz.nl

Lenoir, Lodewijk - ped.ondersteuner llenoir@ovmz.nl

Rooijen, van, Petra - mentor KM1b prooijen@ovmz.nl

Roumiz, Sahar - mentor KM1b sroumiz@ovmz.nl

Vries, de, Hilde - mentor KM1a hvries@ovmz.nl

Weerd, van de, Bert - mentor KM1c bvandeweerd@ovmz.nl

Zon, van, Marit - mentor M1a mzon@ovmz.nl

Leerjaar 2

Antinori, Angelina - mentor BK2a aantinori@ovmz.nl

Brand, Femke - mentor M2a fbrand@ovmz.nl

Gerbrands, Robbie - mentor K2a rgerbrands@ovmz.nl

Gucanin, Kristijan - mentor M2a kgucanin@ovmz.nl

Kits, René rkits@ovmz.nl

Kuijk, van, René - mentor KM2a rkuijk@ovmz.nl

Louissen, Jeroen - mentor BK2a jlouissen@ovmz.nl

Postma, Douwina - mentor KM2a dpostma@ovmz.nl

Reindersma, Suzanne - mentor K2a sreindersma@ovmz.nl

Leerjaar 3

Bosma, Maud mbosma@ovmz.nl

Chalgoum, Latifa lchalgoum@ovmz.nl

Heijne, Peter - mentor K3b pheijne@ovmz.nl

Henricks, Lily - ped.ondersteuner lhenricks@ovmz.nl

Leeuwen, van, Els - mentor B3a aleeuwen@ovmz.nl

Lioe-Anjie, Anita - mentor M3a alioeanjie@ovmz.nl

Schellingerhout, Marek - mentor M3b mschellingerhout@ovmz.nl

Schilder, Inez - mentor M3a ischilder@ovmz.nl

Veldhuizen, van, Rik - mentor K3a rveldhuizen@ovmz.nl

Zaagougui, Mohamed - mentor M3a mzaagougui@ovmz.nl

Leerjaar 4

Azzarouali, Fadil - mentor M4a eazzarouali@ovmz.nl

Beerschoten, van, Mandy  -mentor K4b mbeerschoten@ovmz.nl

Bosch, uit de, Antoinette - mentor B4a gbosch@ovmz.nl

Burghout, Erik - mentor M4b  eburghout@ovmz.nl

Hesteren, van, Eveliene - mentor B4a ehesteren@ovmz.nl

Jhinnoe, Benny - mentor K4b bjhinnoe@ovmz.nl

Kramer, Jacqueline - mentor M4b jkramer@ovmz.nl

Stoffels, Arnaud - mentor K4a astoffels@ovmz.nl

Wit, de, Rozan - mentor M4a rwit@ovmz.nl

Overige medewerkers

Achalhi, Nourdine - conciërge nachalhi@ovmz.nl

Baars, Rudi - toezichthouder rbaars@openbaarlyceumzeist.nl

Eijk, van, Henry - conciërge heijk@openbaarlyceumzeist.nl

Erning, van, Romée - roosterm. in opl. rerning@nuovo.eu

Gijsel, Luuk lgijsel@ovmz.nl

Hillen, Marlon - orthopedagoog mhillen@ovmz.nl

Koopman, Gerrit - ped.ondersteuner gkoopman@ovmz.nl

Seleky, Helma - leerlingenadm. hselekij@openbaarlyceumzeist.nl

Stijnen, Jack - conciërge jstijnen@ovmz.nl

Stens, Arno -  examencommissaris astens@ovmz.nl

Vuuren, van, Matthijs - dagroostermaker mvuuren@ovmz.nl

Verweij, Marius - hoofd OOP  mverweij1@openbaarlyceumzeist.nl

Waaijer, Saskia - roosterm. in opl. swaaijer@nuovo.eu