Medewerkers OVMZ

Medewerkers OVMZ

Vind hier onze medewerkers en hun mailadressen. Ons algemene e-mailadres is info@ovmz.nl

Management Team

Brouwer, Douwe - directeur dbrouwer@ovmz.nl

Horst, Menno - teamleider bovenbouw mhorst@ovmz.nl

Rijken, Manon - teamleider onderbouw mrijken@ovmz.nl

Lourens, Sabine - directiesecretaresse slourensbaan@ovmz.nl

Leerjaar 1

Brand, Femke - mentor 1A (BK) fbrand@ovmz.nl

Eck, van, Kirsten - mentor 1B (KM) keck@ovmz.nl

Haitsma, Iris - mentor 1C (KM) ihaitsmabrands@ovmz.nl

Kits, René - mentor 1C (KM) rkits@ovmz.nl

Kuijk, van, René - mentor 1A (BK) rkuijk@ovmz.nl

Koulali, Ikram- Odersteuningscoördinator (Zorg) ikoulali@ovmz.nl

Rooijen, van, Petra - mentor 1D (M+) prooijen@ovmz.nl

Roumiz, Sahar - mentor 1B (KM) sroumiz@ovmz.nl

Zon, van, Marit - mentor 1D (M+) mzon@ovmz.nl

Leerjaar 2

Antinori, Angelina - mentor 2C (KM)  aantinori@ovmz.nl

Colby, Robin - mentor 2C (KM)  rcolbey@ovmz.nl

Gerbrands, Robbie - mentor 2B (KM)  rgerbrands@ovmz.nl

Jørgen Kalma - mentor 2A (BK)  jkalma@ovmz.nl

Lovink, Fleur - mentor 2D (M)  flovink@ovmz.nl

Paardenkooper, Karsten - mentor 2A (BK)  kpaardenkooper@ovmz.nl

Reindersma, Suzanne - mentor 2B (KM)  sreindersma@ovmz.nl

Veldhuisen, van, Rik - mentor 2E (M+) / decaan  rveldhuisen@ovmz.nl

Vermeer, Phebe - mentor 2D (M)  pvermeer1@ovmz.nl

Leerjaar 3

Bender, Stan - mentor 3D (M)  sbender@ovmz.nl

Heijne, Peter - mentor 3B (BB/KB)  pheijne@ovmz.nl

Hesteren, van, Eveliene - mentor 3A (BB/KB)  ehesteren@ovmz.nl

Henricks, Lily - pedagogisch ondersteuner  lhenricks@ovmz.nl

Keskin, Zade - mentor 3D (M)  zkeskin@ovmz.nl

Lioe Anjie, Anita - mentor 3A (BB/KB)   alioeanjie@ovmzn.nl

Pelt, van, Berith - mentor 3C (M)  bpelt@ovmz.nl

Quame, Arzo - tijdelijke mentor 3A (BB/KB) aquame@ovmz.nl

Vrijland, Rozemarijn - mentor 3D (M)  rvrijland@ovmz.nl

Wit, de, Rozan - mentor 3C (M)   rwit@ovmz.nl

Leerjaar 4

Azzarouali, Fadil - mentor 4B (KB)   eazzarouali@ovmz.nl

Beerschoten, van, Mandy  - mentor 4E (M)  mbeerschoten@ovmz.nl

Bosch, uit de, Antoinette - mentor4B (KB)  gbosch@ovmz.nl

Bosma, Maud - mentor 4A (BB)  mbosma@ovmz.nl

Burgerhout, Erik - mentor 4C (KB)  eburgerhout@ovmz.nl

Hoef, van der, Steven - mentor 4D (M)  shoef@ovmz.nl

Schilder, Inez - mentor 4D (M) - ischilder@ovmz.nl

Stoffels, Arnaud - examencommissaris astoffels@ovmz.nl

Türkmen, Zehra - mentor 4E (M)  zturkmen@ovmz.nl

Zaagougui, Mohamed - mentor 4A (BB)  mzaagougui@ovmz.nl


Overige medewerkers

Achalhi, Nourdine - conciërge nachalhi@ovmz.nl

Baars, Rudi - toezichthouder rbaars@openbaarlyceumzeist.nl

Erning, van, Romée - roosterm. in opl. rerning@nuovo.eu

Gijsel, Luuk lgijsel@ovmz.nl

Hardendood, Marike - leerteam / pedagogisch adviseur mhardendood@ovmz.nl

Koopman, Gerrit - conciërge gkoopman@ovmz.nl

Kramer, de, Karijne - leerteam kkramer@ovmz.nl

Omme, van, Arnout - hoofd OOP  aomme@openbaarlyceumzeist.nl

Selekij, Helma - leerlingenadm. hselekij@openbaarlyceumzeist.nl

Vrijland, Rozemarijn - leerteam rvrijland@ovmz.nl

Vuuren, van, Matthijs - dagroostermaker mvuuren@ovmz.nl

Waaijer, Saskia - roosterm. in opl. swaaijer@nuovo.eu